Prins Henriks ven færdig

-Jeg gjorde virkelig mit bedste. Så kan man vel ikke forlange mere, sagde Erik Brandt, 70, efter han røg ud af Vild med Dans.
-Lige i starten af Vild med Dans sagde jeg måske til mig selv, at det ikke gjorde så meget, hvis jeg skulle ryge ud. Men nu, hvor det er sket, ærgrer det mig virkeligt. Jeg synes selv, jeg udviklede mig og ville gerne have fortsat med Vivi. Hende vil jeg helst ikke slippe lige med det samme.
Støtte fra Henrik
Erik Brandt er kendt som den ene halvdel af modeparret Erik og Margit Brandt. Hun døde tilbage i november 2011, og Erik blev kastet ud i en svær periode af sorg og savn. Nu er han så småt ved at være tilbage, og dansen var med til at hjælpe ham rigtigt på fode igen.
-Men jeg skal nok klare mig. Det har været rigtig sjovt at være med, og det fortryder jeg bestemt ikke.
LÆs OGsÅ: Silas private billeder af sin baby
En af de personer, der har støttet Erik i de svære tider, er hans gode ven, prins Henrik. Om prinsen så har støttet Erik med en SMS-stemme, er der ikke mange, der ved. Men selv med kongelig opbakning gik det til sidste ikke for Erik Brandt.
Silas slog Johannes


Selvom serummerne fra M2 til øjenvipper og bryn ikke er helt billige, er de stadig populære.
De virker nemlig!


Vores shapewear i shoppen er eftertragtet, for det får dig til at se 5 kilo slankere ud på et øjeblik. Disse shorts er blandt favoritterne.
Shorts'ne koster
kun 475,-
